ژجیانگ SANMEN بوئر کارخانه ترافیک تاسیسات

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
راه توسعه از تسمه انتقال
- May 12, 2017 -

تسمه انتقال بسیاری از تجهیزات الکترومکانیکی نوار نقاله به یکی از تجهیزات ضروری است، آن را در اصل از چرم، قرن 19 در اواسط لاستیک جایگزین شد. شروع در 1960 قرن 20، تغییر به تدریج تغییر یافت. توسط 80، آن را بیشتر گسترش یافت به استفاده از CSM و HNBR. شکل نوار چسب نیز از نوع ورق به نوع زاویه، دور، نوع دندان، استفاده از انتقال واحد توسعه به موازات گروه گسترش، در نتیجه سری کمربند انتقال امروز را تشکیل میدهد.

این نیروی محرکه موتور یا موتور چرخش، است که از طریق قرقره به تجهیزات مکانیکی انتقال است، آن را نیز کمربند قدرت نامیده می شود. این بخش جفت هسته تجهیزات الکترومکانیکی، نوع انواع غیر معمول، استفاده بسیار گسترده است. از بزرگ به وات غری از موتورهای غول پیکر، کوچک به کمتر از یک کیلو وات از میکرو موتور، از جمله لوازم خانگی، کامپیوتر، روبات ها، مانند ماشین آلات دقیق جدا از کمربند انتقال هستند.

از ویژگی های اصلی کمربند انتقال است که می توان آن را با سرعت آزادانه متغیر، انتقال دور و نزدیک، ساختار ساده و جایگزینی مناسب. بنابراین، از ماشین آلات بدوی به تجهیزات مدرن اتوماتیک دارای یک شکل تسمه انتقال، محصول پس از چند بار، فن آوری بالغ تر شده است.