ژجیانگ SANMEN بوئر کارخانه ترافیک تاسیسات

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
صحبت کردن در مورد استفاده مهم از نوار نقاله تسمه تجهیزات
- May 12, 2017 -

لاستیک نوع تسمه نقاله، ساختار، مشخصات، لایه باید در استفاده از انتخاب معقول است، نوار نقاله لاستیکی سرعت عامل است به طور کلی بیش از 2.5 متر / ثانیه، اندازه بلوک، لباس مواد بزرگ و استفاده از دستگاه های تخلیه نوع ثابت باید استفاده تا آنجا که سرعت کم امکان پذیر است. در طول ذخیره سازی، محصول باید در حجم قرار می گیرد، باید خورده شود، قرار داده شده در طول تلنگر سه ماهه، غلتک قطر نوار نقاله و پارچه تسمه نقاله، درام انتقال، تطبیق از درام و الزامات زاویه شیار غلتک باید بر اساس الزامات طراحی از نوار نقاله، انتخاب مناسب. می توانید عمر در استفاده طولانی کند. هنگام نصب شماره تسمه نوار نقاله در دنباله، دستگاه شروع است که می تواند قفل شده است باید به منظور شروع و توقف در یک نظم خاص از طریق اتاق کنترل استفاده می شود.

تسمه نقاله لاستیکی چین در مقیاس صنعت در حال رشد در همان زمان، رقابت در بازار نیز افزایش، به ویژه لاستیک خارجی شرکت تسمه نقاله شناخته شده، مانند بریتانیا فنر، ققنوس آلمانی، مانند پی بازار برای ورود شرکت در رقابت، صنعت آزادسازی در قیمت ها، کاهش کلی در سود است حتی سخت تر. این ما نیاز به همچنان به دنبال شایستگی های اصلی ما در این محیط به سرعت در حال رشد است. برای مقابله با تاثیر از بازار بین المللی است. برای ایجاد یک بازار جدید برای تسمه نقاله لاستیکی در چین است. فرصت ها و چالش های جدید خواهد شد با نگاه تازه و رقابت در بازار ملاقات کرد. خوش آمدید به خرید لاستیک تولید تسمه نقاله با کیفیت بالا و تسمه نقاله لاستیکی، محصولات نوار نقاله.

استفاده از تسمه نقاله لاستیکی مظهر اتوماسیون صنعتی و تولید مکانیزه مداوم. برای مقابله با مبارزه بازار به طور فزاینده شدید، تسمه نقاله لاستیکی نیاز به طور مداوم بهبود سطح فنی، و تغییر سیاست مدیریت و استراتژی، به راه حل مربوط به زمان، به منظور ایجاد کیفیت محصول بهتر، اشغال بالاتر خط بازار در مرحله دوم، بهبود تسمه نقاله لاستیکی می توانید مفهوم طراحی صرفه جویی در انرژی، ایمنی و حفاظت از محیط زیست را فراموش نکنید.