ژجیانگ SANMEN بوئر کارخانه ترافیک تاسیسات

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مقدمه مواد اولیه برای تسمه نقاله در چین
- May 12, 2017 -

تسمه نقاله مناسب برای خطوط متوسط طول نوار نقاله، انتقال پودری، گرانول و مواد غیر خورنده قالب دار هستند. تسمه نقاله مقاوم در برابر حرارت با نازک، استحکام بالا، مقاومت به ضربه، شیار خوب، چسبندگی بالا بین لایه ها، انعطاف پذیری عالی و خم شدن عمر طولانی، به طور گسترده ای در معادن استفاده می شود، میدان زغال سنگ، مواد شیمیایی، متالورژی، ساخت و ساز، بندر و بخش های دیگر.

تسمه نقاله استفاده می شود معمولا رزین فنولیک، رزین دی فنیل آلکیل فرمالدئید و آلکیل دی فنیل رزین فنل اپوکسی، عامل سخت است شش متیلن، بی آب فرمالدئید چسب بنزن، مانند حاوی نیتروژن ترکیبات حلقه،

تسمه نقاله به طور گسترده ای در بخش کشاورزی، صنعتی و معدنی شرکت و صنعت حمل و نقل مورد استفاده برای انتقال انواع فله و پودر مواد جامد و یا موارد، می تواند به طور مداوم، کارایی بالا، حمل و نقل شیب بزرگ، بهره برداری ایمن، آسان برای استفاده، سهولت تعمیر و نگهداری، حمل و نقل پایین، و می تواند فاصله حمل و نقل کوتاه، کاهش هزینه های پروژه، صرفه جویی در نیروی انسانی و مادی به کارخانه آورده راحتی بزرگ است.

در سال های اخیر، حجم صادرات انواع تسمه نقاله مقاوم در برابر حرارت در چین در حال افزایش است، و تجار خارجی به طور کلی با محصولات استاندارد چینی را قبول نمی کند و نیاز به استفاده از استانداردهای آلمانی یا آمریکایی است. بنابراین کار تسمه نقاله باید جمع آوری و هضم استانداردهای بین المللی مربوطه، و با توجه به استانداردهای فنی خارجی برای تولید، آزمایش، بسته بندی و خدمات پس از فروش.

این امر مستلزم نایلون تولید کنندگان تسمه نقاله به اتخاذ استانداردهای بین المللی پیشرفته به تولید تسمه نقاله با کیفیت بالا. به طور مداوم افزایش رقم مشخصات محصول و بهبود کیفیت محصول، تقویت توسعه تسمه نقاله.

نتایج نشان می دهد که رزین فنولیک حاوی گروه های عاملی راکتیو گروه اپوکسی می توان برای ارائه شرایط مطلوب برای تشکیل ساختار مش رزین در لاستیک، با استفاده از آلکیل دی فنیل رزین فنل اپوکسی، آمین 6-متیلن، و آماده سازی اثر چسب سختی بالا .