ژجیانگ SANMEN بوئر کارخانه ترافیک تاسیسات

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه به منظور بهبود خدمات زندگی تسمه نقاله
- May 12, 2017 -

1. بهبود نقاله قیف قطره کمربند. این یکی از اقدامات موثر برای جلوگیری از آسیب اولیه تسمه نقاله از طریق بهبود در قیف انتقال کمربند است. بهبود انتقال تسمه نقاله به قیف، به طوری که آن را از طریق جسم خارجی افزایش ظرفیت از 2.5 بار، طولانی، بدن بزرگ خارجی در روند انتقال به راحتی بین دیوار قیف و تسمه نقاله گیر کرده است، کاهش احتمال پاره شدن جسم خارجی تسمه های نقاله.

بری قیف در بشقاب راهنمای، به طوری که فاصله بین نوار نقاله همراه با جهت حرکت بیشتر و بیشتر بزرگ، حل و فصل از زغال سنگ، کارت های سنگ در تسمه نقاله و دامن میان مشکل، از بین بردن آسیب تسمه نقاله می شود. قیف قطره بزرگ، داخلی نصب بافل کوسن، جلوگیری از مستقیم تسمه نقاله تاثیر مواد.

2. اضافه کردن خراش دادن دستگاه در درام از خم. در تسمه نقاله در امتداد درام به اضافه کردن یک دستگاه خراش دادن، از بین بردن مشکل اتصال مواد در درام، برای حل چسب درام ناشی از شکستگی های محلی از تسمه نقاله.

3. بینی نوار نقاله، دم و انتقال میانی بهبود است. طول انتقال و حالت انتقالی انتقال بینی، دم و چاپ میانی که نفوذ زیادی در عمر تسمه نقاله. طراحی گذار معقول باید انجام شود برای به حداقل رساندن سایش تسمه نقاله، به اطمینان حاصل شود که تسمه نقاله است خورده نیست، پدیده مطرح متوسط، سقوط جای مادی نشت ظاهر نمی شود.

4. نوار نقاله قرقره در گذار مقعر. عمل ثابت می کند که استحکام عرضی از کمربند طناب فولادی نوار نقاله ناکافی است، زمانی که قرقره فشار باعث تسمه نقاله به بیش از حد بزرگ، باعث پاره شدن تسمه نقاله، تغییر چرخ تسمه به تسمه فشار درام همه، می تواند این مشکل را حل به طور کامل.