ژجیانگ SANMEN بوئر کارخانه ترافیک تاسیسات

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تسمه نقاله صنعت به سرعت اشغال بازار مواد حمل و نقل
- May 12, 2017 -

1، تسمه نقاله لاستیکی به طور گسترده ای در لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، لوازم الکتریکی، ماشین آلات، تنباکو، قالب تزریق، پست و مخابرات، چاپ، مواد غذایی و دیگر صنایع، مونتاژ شی، تست، اشکال زدایی، بسته بندی و حمل و نقل استفاده می شود. حمل و نقل بدن خط را می توان با توجه به شرایط از روند انتخاب: عملیات مستمر معمولی، عمل سرعت، سرعت عمل متغیر و سایر روش های کنترل؛ معمولا کمربند خط، خط، نوار نقاله، خطوط نوار نقاله نامیده می شود و به همین ترتیب.

2، تسمه نقاله لاستیکی می توان منتقل طیف گسترده ای از مواد، نه تنها می تواند انتقال انواع مواد فله، همچنین می توانید انواع جعبه های مقوایی، کیف و قطعات دیگر از وزن کمی از کالا در طیف گسترده ای از کاربردهای انتقال می دهد.

3، ساختار تسمه نقاله نور در اشکال مختلف، تسمه نقاله همچنین می توانید صفحه های فشار، بافل سمت، دامن و لوازم جانبی دیگر اضافه کنید، می توانید نیاز به فن آوری های مختلف را تامین کند.

در محیط بازار بین المللی، تسمه نقاله صنعت لاستیک چین در مواجهه با محیط جدید، چگونه به حفظ شتاب خوبی از توسعه، توجه بیشتر و بیشتر به صنعت. در چین در طول دوره 75، استحکام بالا و مقاومت در برابر سوختن تسمه نقاله به عنوان نکات کلیدی است.