ژجیانگ SANMEN بوئر کارخانه ترافیک تاسیسات

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

تعمیر و نگهداری از تسمه های نقاله لاستیکی
- May 12, 2017 -

تسمه نقاله در حمل و نقل و ذخیره سازی، باید تمیز نگه داشته، اجتناب از نور مستقیم خورشید، باران و شسته شدن برف، برای جلوگیری از اسید، قلیایی، روغن، حلال های آلی و دیگر مواد موثر بر کیفیت تماس لاستیک، و 1 متر به دور از حرارت دستگاه.

دمای اتاق ذخیره سازی باید حفظ در 15 ℃ - 40 ℃، رطوبت نسبی باید بین 50-80 داشت.

تسمه نقاله در ذخیره سازی باید در حجم قرار داده شده، خورده نیست، و باید یک بار در هر فصل بدبختانه.

• تسمه نقاله نباید بیش از 5.0 متر / ثانیه، حمل و نقل اندازه بلوک، لباس مواد بزرگ و استفاده از برف پاک کن، نوع دستگاه تخلیه ثابت استفاده شود سرعت به عنوان کم است. هنگامی که بیش از سرعت تعیین شده، عمر از نوار چسب را تحت تاثیر قرار خواهد شد.

رابطه بین قطر درام انتقال و تسمه نقاله از 5 نوار نقاله، تطبیق از درام رانندگی و الزامات زاویه شیار غلتک، باید در شرایط طراحی نوار نقاله است.

شان برای کاهش ضربه و سایش از مواد بر روی نوار، جهت تغذیه باید در جهت از نوار انجام می شود. قطره از مواد بر روی نوار باید به حداقل برسد. تغذیه دهان باید توسط غلتک یا غلتکی، و بخش تغذیه باید فاصله بین غلتک کوتاه و اقدامات بافر اجتناب شود. به منظور جلوگیری از نوار خراش دادن، بخش تماس با تمیز کردن دستگاه زداینده و تخلیه دستگاه و نوار چسب باید صفحه لاستیکی است که مناسب برای سختی اتخاذ، و برتری چسب لایه پارچه را ندارد.