ژجیانگ SANMEN بوئر کارخانه ترافیک تاسیسات

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

تعمیر قراضه
- May 12, 2017 -

تسمه نقاله در استفاده از این روند، آسیب اجتناب ناپذیر است، فرم های بسیاری از آسیب، مانند وجود دارد: طبقه بندی لبه، پوسیدگی، نقص و ترک خوردگی. فاصله طولانی اشک آور طولی، ابتدا عمیق، سوراخ، پوشاک و لباس منطقه بزرگ، پوشش پلاستیکی برآمدگی درام یا پوست، مفاصل نقص ذاتی. یکی از پارگی طولی مبرم ترین، رایج ترین شکستگی لبه، مفاصل نقص ذاتی سخت برای جلوگیری از، زندگی تعمیر پس از بسیاری از نگرانی.

روش تعمیر اصلی تسمه نقاله به شرح زیر است سه نوع

روش وصله داغ: معمولا تصویب پچ خاص، vulcanizing ماشین و تسمه نقاله مناسب مواد جوش برقی حرارت، حمل بر شدت به سایت آسیب تسمه نقاله، انتظار برای "بدون علامت" وصله. این نوع از تعمیر می تواند تسمه نقاله به طور کامل از بین بردن آسیب و بازگرداندن وضعیت اولیه. مناسب برای مهم تر، از راه دور، سرعت در حال اجرا بالا، بزرگ سیستم حمل و نقل حجم. البته، تکمیل چنین تعمیر و نگهداری نیاز به تجهیزات اختصاصی و حرفه ای. تعمیر و نگهداری نوار نقاله مطمئن ترین روش و ایده آل است.

روش وصله سرد: معمولا لازم است به اتخاذ یک چسب مخصوص سرد و وصله فیلم و ابزار خاص برای انتقال کمربند، برای تعمیر بخش های آسیب دیده از تسمه نقاله، برای رسیدن به هدف از عملیات مستمر. ظاهرا، این پر کردن یک ثابت چاره موقت است. بنابراین، هدف اصلی آن است: در آسیب تسمه نقاله، به موقع تعمیر سرد، می تواند آسیب تسمه نقاله به سایت جلوگیری همچنان به گسترش، گسترش به طور موثر حفاظت از تسمه نقاله از هسته برای جلوگیری از آسیب به صبر، به دست آوردن زمان تعمیر و نگهداری و فرصت.

تعمیر مکانیک: معمولا استفاده از مواد فلزی ساخته شده از کلیپ ها، ناخن ها، پانل ها و پیچ و یا کابل فلزی و دستگاه مخصوص، تسمه نقاله از آسیب به سایت ثابت و یا متصل به رسیدن به هدف از حفظ عملیات. حتی در بسیاری از مواقع، بسیاری از موارد امروز، این به ظاهر ساده، خشن، حتی روش های درمان زشت است، اما می تواند عملکرد اورژانس و اثر چند برابر بازی کند.